Our product range includes a wide range of tulsi leaf powder, 25kg organic tulsi leaves powder and 1kg organic tulsi leaves powder.
₹ 125 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 25 kg |
| Manufacturer | SKYLINE EXIM SOURCES |
| Usage/Application | For Drinking |
| Country of Origin | Made in India |
| Packaging Type | Bag |
| Ingredients | Tulsi leaf |
₹ 269 / Kg Get Latest Price
| Grade | Organic |
| Form | Powder |
| Type | Rama Tulsi |
| Application | Ayurvedic & Pharma |
| Packaging Size | 25 kg |
₹ 210 / Kg Get Latest Price
| Grade | Organic |
| Form | Powder |
| Type | Rama Tulsi |
| Application | Ayurvedic & Pharma |
| Packaging Size | 1 kg |
Mehul (Founder)
Skyline Exim Sources
Shed No 19, Vinayak Industrial Estate - 4, NR Hrikrishna -51 Ind Estate, Kathwada
Ahmedabad - 382430, Gujarat, India